TESLİMAT KOŞULLARI

75 TL ve üzeri siparişlerinizin kargo masrafı şirketimizce karşılanmaktadır.
Ankara içi siparişler 2 iş günü, Ankara dışı siparişler ise maksimum 4 iş günü içinde teslim edilmektedir.
Kargo bedeli ürünleri satın alma aşamasında ödendiğinden, teslimat sırasında ayrıca bir kargo bedeli ödenmesi söz konusu değildir.
Siparişiniz, ödemeniz Firmamıza ulaştıktan sonra en ekonomik ve güvenli koşullarda kargo şirketine teslim edilir.
Siparişlerinizin takibini, sitemizde bulunan siparişlerim bölümünden yapabilirsiniz.
Satın alma aşamasında fatura ve teslimat adreslerini farklı seçebilirsiniz. Bu durumda; fatura size, ürün ve fiyatsız irsaliye belirttiğiniz teslimat adresine gönderilir.
Teslim adresine ulaşan kargo ile ilgili teslim belgesi müşteri tarafından imzalandığında, ürünlerin tam ve hasarsız olarak teslim alındığı kabul edilecektir. Kargonuzun dışında hasar, eziklik, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum varsa lütfen teslim almayınız. Kargo bize geri dönecektir.
Kargonuzu teslim aldıktan sonra kargo yetkilisi ile açıp, kontrol edebilirsiniz. Eğer kontrol sırasında siparişinizdeki bazı ürünlerin eksik, yanlış veya hasarlı olduğu ortaya çıkarsa, kargo yetkilisinden tutanak hazırlamasını talep ediniz.
Kargo yetkilisi şahitliğinde, ilk teslim anında hazırlanan tutanaklar eksik veya hasarın sorumlusunun ortaya çıkarılması için çok önemlidir. Kargoyu teslim aldıktan sonra yapacağınız eksik/hasar bildirimleri, tutanak olmadığından incelemeye bağlı olarak reddedilebilir.